0 opinii  |  Napisz opinię
Kod produktu: Z112
Dostępność: 2-3 dni
659.00 zł
Cena netto: 535.77 zł

Inkubator automatyczny Z112

Podwójny inkubator z dwoma piętrami na inkubację jaj. Wyposażony w 2 tace po 56 miejsc każda. Tak jak jego mniejszy brat wyposażony w najnowszy komputer sterujący parametrami inkubacji od momentu jej rozpoczęcia aż po zakończenie.


Przeźroczysta dwupiętrowa obudowa pozwala na podgląd procesu inkubacji bez potrzeby otwierania inkubatora

80W grzałka wraz z zamontowanym  wydajnym wentylatorem zapewnia pełną cyrkulację powietrza w inkubatorze, przez co gwarantuje idealne warunki inkubacji w całym inkubatorze.


Łatwe sterowanie inkubacją

Komputer sterujący wyposażony jest w duży wyświetlacz na, którym znajdziesz informacje na temat aktualnych parametrów inkubatora.

Na wyświetlaczu znajdziesz informacje na temat aktualnego dnia inkubacji, temperatury, wilgotności oraz licznik czasu od ostatniego obrotu tacy.

Ponadto inkubator wyposażony jest w alarm dźwiękowy, który poinformuje Cię o nieprawidłowościach w aktualnych parametrach inkubacji. Zakresy alarmu możesz ustawić samodzielnie po przez konfigurację komputera. Do inkubatora dołączamy polską instrukcję obsługi.

Automatyczne obracanie jaj

Bardzo ważną rolę w inkubacji odgrywa obracanie jaj. Już nie musisz się o to martwić ponieważ nasze inkubatory wyposażone są w tace z silnikiem który automatycznie obraca jaja co 2 godziny, w dzień, w nocy, podczas Twojej nieobecności.

Taca może zostać z łatwością zdemontowana, tak samo jak inne elementy inkubatora, co pozwala na zamianę funkcji z inkubatora, na klujnik, co konieczne jest w końcowej fazie inkubacji.


Modularna budowa inkubatora zapewnia łatwy demontaż co pozwala na wygodne czyszczenie inkubatora.

Standardowo inkubator posiada tacę na 48 jaj kurzych, jednakże nie ogranicza to użycia inkubatora do wylęgu innych rodzajów drobiu hodowlanego. Po wyjęciu tacy obrotowej Inkubator nadaje się również do wylęgu jaj kaczych, gęsi, indyczych czy też przepiórki.

Dane inkubatora
Kolor (przeważający) żółty
Rodzaj tacy Automatyczna (obrót co 2 godziny)
Moc grzałki 80W
Pojemność (jaja kurze) 112 jaj kurzych
Zasilanie 230v
Gwarancja 12 miesięcy

Napisz opinię

Zaloguj się lub zarejestruj się, aby dodać opinię